FAQ

Jak długo trwa dostawa?

Zwykle wysyłamy towar w ciągu 1-2 dni od daty zaksięgowania wpłaty na rachunek bankowy.

Czy mogę wziąć kąpiel z ByeBra?

Tak, produkt był testowany w saunie. Trzyma się idealnie. Unikaj kąpieli bezpośrednio po założeniu ByeBra.

Dlaczego plastry do unoszenia piersi na tej stronie są najlepsze?

Plastry ByeBra zrobione są z transparentnego, wodoodpornego, hipoalergicznego materiału wyróżniające je od innych podobnych produktów dostępnych na rynku. Plastry ByeBra aplikowane są na górną część piersi ściągając skórę i unosząc sutki wyżej powodując młodszy, naturalny wygląd. Noś stanik bez ramiączek z pewnością i zaufaniem. ByeBra świetnie pasuje do sukienki, stroju kąpielowego,  ubrań bez ramiączek i pleców.

Czy po usunięciu ByeBra biust wróci do pozycji w jakiej był przed zastosowaniem plastra?

Tak, możesz być pewna, że biust wróci do pierwotnego położenia.

Czy plastry mogą zostać wykorzystane ponownie?

Nie. Po pierwszym użyciu nie będą ponownie się kleić.

Nie mogę odczepić dolnej osłonki. Czy robię coś źle?

Ostrożnie usuń dolną część papieru wzdłuż cięcia, w innym wypadku może dojść do porwania plastra. 

Czy plastry mogą zostać zauważone przez ubranie?

Nie, plastry zrobione są z delikatnego materiału którego nie widać przez ubranie. 

Jak zdjąć plaster? Czy może to uszkodzić biust?

Jeśli usuniesz plaster ostrożnie i powoli nie będzie bolało. Nigdy nie ciągnij mocno. Zacznij od któregoś z końców i delikatnie ciągnij. Jest to bardzo proste i nie występuje przy tym dyskomfort.

Jak długo mogę nosić ByeBra na moich piersiach?

Jest to wysokiej jakości produkt który możesz swobodnie nosić przez 8 godzin.

Czy są te kwiatki w paczce?

Te kwiatki są nakładkami na sutki. Kiedy nie masz na sobie stanika sutki mogą zesztywnieć. Taki efekt może być nieodpowiedni w przestrzeni publicznej. Dlatego znajdziesz je w każdym opakowaniu, dołączane darmowo, wykonane z dobrej jakości materiałów.

Plaster powoduje zmarszczenie na skórze, czy to normalne?

Tak jest to normalne. Plastry ByeBra symulują operację plastyczną biustu. Podczas takiej operacji część skóry ponad sutkiem jest wycinana.

Czy plastry mogą odpaść?

Mogą odpaść jeśli masz wilgotną lub naoliwioną skórę. Jeśli plastry nie zostały poprawnie zastosowane wytrzymają tylko kilka chwil. Jednak jeśli wytrzymają kilka chwil po aplikacji już się nie oderwą. 

Przed aplikacją nie możesz stosować kremów i innych kosmetyków, Twój biust powinien być suchy. Unikaj aplikowania plastrów bezpośrednio po kąpieli lub prysznicu. Nawet jeśli Twoja skóra wydaje się sucha, ale nie jest na 100% plastry nie przykleją się odpowiednio mocno. Taki sam efekt zostanie odniesiony jeśli skóra będzie spocona.

Plaster odkleił się, czemu?

Przed aplikacją nie możesz stosować kremów i innych kosmetyków, Twój biust powinien być suchy. Unikaj aplikowania plastrów bezpośrednio po kąpieli lub prysznicu. Nawet jeśli Twoja skóra wydaje się sucha, ale nie jest na 100% plastry nie przykleją się odpowiednio mocno. Taki sam efekt zostanie odniesiony jeśli skóra będzie spocona.

Czy noszenie plastrów nie jest niekomfortowe?

Samoprzylepne biustonosze składają się z termo-poliuretanu, który jest bardzo elastyczny, miękki i przyjmuje temperaturę Twojego ciała – dzięki temu są bardzo wygodne.

Czy samoprzylepne biustonosze są szkodliwe dla zdrowia?

Zdecydowanie nie. Produkt ten został w pełni przetestowany w ramach następujących badań chemicznych: oznaczanie odcieków pH we włókninie, określenie wolnego i hydrolizowanego formaldehydu, identyfikacja tworzyw sztucznych, test cytotoksyczności, test określający tolerancję skóry. Przedmiotem oceny było określenie ewentualnych negatywnych skutków wywoływanych przez materiały biologiczne w kontakcie ze skórą.  Wniosek z badań: materiały wykorzystane w produkcie są  bezpieczne (w ramach przeprowadzonych testów) dla ludzkiego zdrowia z  uwzględnieniem kontaktu ze skórą.