Piękne piersi w kilku krokach, czyli skuteczne metody pielęgnacji biustu

artykuł 1 grafika

Piękne i jędrne piersi to marzenie każdej kobiety (i mężczyzny 😉 ) Pełny, kształtny biust dodaje pewności siebie i już w starożytności był oznaką zdrowia. I nie mowa tu o dużym rozmiarze lecz o kondycji skóry biustu i stopniu jego uniesienia.

Nie dajmy sobie wmówić- albo co gorsze same sobie nie wmawiajmy- że ciało zmienia się z wiekiem i nic nie możemy z tym zrobić. Nic bardziej mylnego! Faktem jest, że z biegiem lat i na skutek indywidualnych uwarunkowań wygląd piersi zmienia się, jednak mamy ogromny wpływ na tempo tych zmian!

Poniżej kilka niezawodnych rad, które w prosty sposób pozwolą Ci cieszyć się pięknym biustem.

Wyprostuj się!

Pierwszy i najważniejszy krok do utrzymania jędrnych piersi to prawidłowa postawa. I choć współczesny tryb życia nie sprzyja prostym plecom to ich utrzymanie wymaga jedynie systematyczności. Sama pracuje nad prawidłową postawą, wkrótce skomponuje dla Was przykładowy zestaw, ale dziś nie o tym :) Należy zacząć od najprostszej i zarazem najtrudniejszej metody: myśl o tym jak stoisz, siedzisz i chodzisz! Co pół godziny skontroluj swoją postawę, wciągnij brzuch, cofnij barki i głowę. Obiecuję, że z czasem wejdzie Ci to w krew. Kilka wskazówek w linku http://snip.ly/56j6g 

Unikaj gorących kąpieli

Gorąca woda wysusza delikatną skórę piersi, co z pewnością nie sprzyja poprawie ich wyglądu. Gorącą kąpiel zamień na chłodny prysznic, a zbawienne będzie naprzemienne polewanie biustu ciepłym (nie gorącym) i zimnym (nie lodowatym) strumieniem wody. Pamiętaj, że zimna woda ujędrnia!

Ćwicz

Nawet 10-15 min dziennie sprawi, że zobaczysz różnice. Trener z siłowni www.facebook.com/pump.suple poleca trening z dobrze znaną wielu kobietom Mel B. Trening jest krótki, przyjemny i przede wszystkim skuteczny http://snip.ly/zpose 

Stosuj odpowiednie balsamy

I choć kosmetyki to jedynie dodatek do ćwiczeń i zbilansowanej diety to z pewnością są one wartością dodaną dla kondycji naszej skóry. Balsam nie musi być drogi, ważne aby odpowiednio nawilżał delikatną skórę piersi, a jeżeli zauważyłaś spadek ich jędrności to wybierz balsam, który dodatkowo posiada składniki ujędrniające. Wkrótce udostępnię ranking kosmetyków :)

Pilinguj

Piling wykonany 1-2 razy w tygodniu ma rewelacyjny wpływ na wygląd biustu. Pamiętaj aby nie stosować pilingów gruboziarnistych jeżeli masz delikatną skórę. Piling jest doskonałym momentem aby wykonać masaż, który jest dopełnieniem wszystkich metod pielęgnacji biustu.

Gwarantuję, że powyższe wskazówki poprawią wygląd Twoich piersi i sprawią, że pozostaną atrakcyjne na dłużej. Nie odkładajmy pielęgnacji na później!

Dajcie znać jak podoba Wam się wpis, jest to pierwszy artykuł w www.ebyebra.pl :)

Zapraszam do śledzenia nas na www.facebook.com/byebrapolska